santralistanbul Kampüs İçi Otopark Abonelik Yenilemeleri

güncelleme: 28.11.2017

Sevgili Öğrencilerimiz,

santralistanbul Kampüs içi otopark abonelik yenileme ile ilgili sizlerden gelen yorumlar değerlendirilmiş ve aboneliklerin çekiliş ile belirlenmesine karar verilmiştir. Sürecin daha da iyileştirilmesi ve kolaylaştırılmasına yönelik çalışmalarımız sürmekle birlikte, önümüzdeki 2 aylık dönem için aşağıda detaylarını bulabileceğiniz yöntemle ilerlenecektir.

Yeni düzenlemeyle birlikte 1 Aralık 2017-19 Şubat 2018 dönemi için geçerli olacak şekilde abonelik yenilemesi yapmayı tercih eden santralistanbul Kampüsü öğrencilerimizin yenileme taleplerini; Ad-Soyad, öğrenci numarası * ve öğrencisi oldukları bölüm bilgisini içerecek şekilde 24 Kasım 2017 saat 15.00’e kadar BİLGİ öğrenci mail adresine (@bilgiedu.net uzantılı) giriş yaparak otopark@bilgi.edu.tr adresine email yoluyla iletmelerini rica ediyoruz. 

Abonelik yenileme başvurusu yapan öğrencilerimizin listesi için tıklayın.

Abonelik yenilemeye hak kazanacak öğrencilerimiz; 27 Kasım 2017 saat 11.00’de santralistanbul Kampüsü E6-Z101’de öğrencilerimizin izlemesine açık ve Noter huzurunda bir çekilişle tespit edileceklerdir.

27 Kasım saat 18.00’de Asil listeden kazanan 750 ve Yedek listeden kazanan 250 öğrencimizin bilgileri web sitemizde yayınlanacak ve 750 asil kişiye email yoluyla bilgilendirme yapılacaktır. (Çekiliş sonuçları için tıklayın. Pdf formatı için tıklayın.)

Asil listeden kullanım hakkı kazanan öğrencilerimizin 2 Aralık 2017 saat 17.00’ye kadar abonelik yenilemelerini gişe ödeme noktasından yapmaları gerekmektedir. Aboneliğin yenilenmemesi durumunda yedek listedeki öğrencilerimiz çekiliş sırasına göre abonelik yenilemeye davet edileceklerdir. Yedek öğrencilerimizin bilgilendirilmesi 4 Aralık 2017 tarihinde email ve çağrı merkezi yoluyla yapılacak, 8 Aralık 2017 saat 17.00’ye kadar abonelik yenileme işlemlerini tamamlamaları rica edilecektir.

Yapılacak çekilişe sadece bölümleri santralistanbul Kampüsü’nde yer alan ve ders kaydı yaptırmış öğrencilerimizin başvuru hakkı olduğunu ve 1 Aralık 2017-19 Şubat 2018 arası geçerli olacak üyeliklerin 2 aylık abonelik ücreti karşılığı olacağını hatırlatmak isteriz. 

santralistanbul Kampüs içi otopark abonelikleri halihazırda aktif olan öğrencilerimizin mevcut abonelikleri 1 Aralık 2017 gün sonuna kadar ücretsiz olacak şekilde uzatılacaktır.

İstanbul Bilgi Üniversitesi


* Çekilişe katılmak için e-mail yoluyla başvuran öğrencilerimizin Ad-Soyad ve öğrenci numaralarının çekilişin noter huzurunda yapılacak olması nedeniyle ilgili noter ile paylaşılacağını; ayrıca çekişilin şeffaflığı amacıyla Ad-Soyad bilgilerini içeren listenin www.bilgi.edu.tr adresinde yayınlanacağını bildiririz.