Dekanlarımız

Prof. Dr. Funda Sivrikaya Şerifoğlu (01.11.2015- 20.07.2016)

Prof. Dr. Atilla Eriş (10.04.2015- 01.11.2015)

Prof. Dr. Ata Akın (19.03.2014-10.04.2015)

Prof. Dr. Atilla Eriş (09.09.2013-19.03.2014)

Prof. Dr. Ali Nezihi Bilge (18.04.2013-09.09.2013)

Prof. Dr. Atilla Eriş (12.02.2013-18.04.2013)

Prof. Dr. M. Cemali Dinçer (02.06.2011-12.02.2013)

Prof. Dr. Lale Duruiz (30.12.2009-02.06.2011)