Murat Ömür Yeker

Turizm ve Otelcilik Yüksekokulu / Turizm ve Otel İşletmeciliği Bölümü

 • #
 • M. Ömür Yeker İstanbul Üniversitesi İktisat Fakültesi’ndeki lisans eğitimi sonrasında İngiltere’de Strathclyde Üniversitesi’nde Uluslararası Otel Yöneticiliği alanında yüksek lisans programını tamamlamıştır.

  Ulusal ve uluslararası şirketlerde 22 yıl satış ve pazarlama alanlarında farklı pozisyonlarda görev almış, önemli otel zincirlerinde üst düzey yöneticilik tecrübelerini, son yıllarda ilgi duyduğu koçluk deneyimleri ile birleştirerek ekiplere liderlik yapmıştır.

  Sürekli gelişim için yaratıcılık ve rehberliğe odaklı bir liderlik biçimine inanan Ömür Yeker, çeşitli etkinliklerde pazarlama, hizmet yönetimi,  liderlik ve koçluk üzerine misafir konuşmacı olarak yer almıştır.

  Ömür Yeker, B-rain Team Eğitim ve Danışmanlık şirketinin kurucu ortağı ve Genel Müdürü’dür. SITE Türkiye Derneği'nde başkanlık görevi yürütmüş olmanın yanı sıra kişisel gelişim koçluğu ve yönetim danışmanlığı yapmaktadır. Yeker’in uzmanlık alanları arasında Satış Teknikleri, Yönetici Koçluğu, Kilit Müşteri Yönetimi, Müzakere Yönetimi, Pazarlama Stratejileri ve Gelişimi, Liderlik ve Yönetim Becerileri yer almaktadır.

   

 • #
 • santralistanbul Kampüsü,


  Adres: Eski Silahtarağa Elektrik Santralı Kazım Karabekir Cad. No: 2/13 34060 Eyüp İstanbul

Murat Ömür Yeker