İletişim

revize edildi: 27 Mayıs 2014 11:23:41

İstanbul Bilgi Üniversitesi hakkında bilgi almak için info@bilgi.edu.tr adresine e-posta gönderebilir ya da (0212) 444 0 428 numaralı telefondan İletişim Merkezi’ni arayabilirsiniz.

 

Kuştepe Kampüsü
İnönü Cad. No: 6
Kuştepe 34387 Şişli İstanbul
Tel: (0212) 311 50 00
Harita için tıklayınız.

Dolapdere Kampüsü
Hacıahmet Mahallesi
Pir Hüsamettin Sokak No:20
34440 Beyoğlu İstanbul
Tel: (0212) 311 50 00
Harita için tıklayınız.

santralistanbul Kampüsü
Eski Silahtarağa Elektrik Santralı
Kazım Karabekir Cad. No: 2/13
34060 Eyüp İstanbul
Tel: (0212) 311 50 00

Harita için tıklayınız.

 

BÖLGE OFİSLERİ

Adana Bölge Ofisi
Ziyapaşa Bulvarı Özgü Apt.
No: 10 K: 1 D: 3 Seyhan - Adana

Tel: (0322) 459 50 08
Fax: (0322) 459 50 88
adana@bilgi.edu.tr  

Bölge Müdürü: Ferda Taşa  530 290 4459 / ferda.tasa@bilgi.edu.tr

 

Ankara Bölge Ofisi
Ziaur Rahman Cad. No: 17/5
Çankaya - Ankara

Tel: (0312) 447 35 61 -62
Fax: (0312) 436 43 31
ankara@bilgi.edu.tr   

Bölge Müdürü:  Ozan Budak  0530 458 9708 / ozan.budak@bilgi.edu.tr

 

Antalya Bölge Ofisi
Gençlik Mah. Tevfik Işık Cad.
Falez Apt. No: 59/7 Antalya

Tel: (0242) 247 45 43
Fax: (0242) 247 86 47
antalya@bilgi.edu.tr  

Bölge Müdürü:  Haluk Bilal  0530 290 4462 / haluk.bilal@bilgi.edu.tr 

 

İzmir Bölge Ofisi
1383 Sok. Kültür Mah.
Mustafa Bey Cad. Ertem Apt.
No: 3 D: 4 Alsancak - İzmir

Tel: (0232) 465 12 00
Fax: (0232) 465 11 86
 izmir@bilgi.edu.tr    

Bölge Müdürü: Hale Diledi Kazan 0530 141 2433 /  diledi.kazan@bilgi.edu.tr

 

Bursa Bölge Ofisi
Nilpark AVM&Ofis Karaman Mah.
İzmir yolu Cad. Kat:4 No:90 Nilüfer-Bursa

Tel: (224) 245 70 00
bursa@bilgi.edu.tr

Bölge Müdürü: Gökhan Alpözü 0530 964 6359 / gokhan.alpozu@bilgi.edu.tr