Öğrenciler

Eğitim-Öğretim 

Yeni Koronavirüs (COVID-19) ile ilgili alınan önlemler kapsamında Üniversitemizde 23 Mart 2020 tarihi itibarıyla başlayan uzaktan eğitim sistemi, Yükseköğretim Kurulu’nun (YÖK) açıklaması doğrultusunda 2020-2021 Akademik Yılı boyunca sürdürülecektir.  

Uzaktan eğitim sürecinde derslerinize BİLGİ Learn sistemi üzerinden katılabilirsiniz. Uzaktan eğitim süreciyle ilgili gelişmeleri web sitemiz ve sosyal medya hesaplarımızdan takip edebilirsiniz. 

Yurtdışına çıkış 

Öğrencilerimizin zorunlu olmadıkça yurtdışına çıkmamaları tavsiye edilir. Zorunlu olduğu için yurtdışına çıkması gereken tüm öğrencilerimizin seyahatleri süresince Sağlık Bakanlığınca tavsiye edilen korunma önlemlerine uyması önem taşımaktadır. Bu önlemler için tıklayın. 

Yurtdışına çıkış ile ilgili herhangi bir sorunuz olması durumunda studenttravel@bilgi.edu.tr e-posta adresine başvurabilirsiniz.  

Kütüphane 

COVID-19 virüsü (Koronavirüs) ile ilgili olarak üniversitemizin aldığı tedbirler kapsamında kütüphanelerimiz kapalıdır. Online ortamda erişime açık olan tüm elektronik kaynaklara https://library.bilgi.edu.tr/t... adresi üzerinden 7/24 erişebilirsiniz. 

Kütüphane ile ilgili sorularınızı kutuphane@bilgi.edu.tr e-mail adresine gönderebilirsiniz.