güncelleme: yayınlama:

BİLGİ-Laureate Yetkinlik Değerlendirme Programı (LPA)

BİLGİ-Laureate Yetkinlik Değerlendirme Programı (LPA)

Üniversite hayatına adım attığın andan itibaren, yeteneklerini keşfetmen, yetkinliklerini geliştirmen, hedeflerine odaklanman ve profesyonel gelişim yolculuğunda güvenle ilerlemen için BİLGİTalent (BİLGİ Kariyer Merkezi) sana destek oluyor.

Bu yolculukta hayat amaçlarını bir kutup yıldızı gibi keşfetmen ve buna doğru ilerlemende yol gösterici olmak için, seni en doğru kaynaklarla buluşturmak için ve potansiyelini gerçekleştirmende rehber ve ilham olmak için çalışmalarımızı sürdürüyoruz.

Güçlü yönlerini keşfetmeye, gelişim alanlarını fark edip, hedefler koymak için LPA Yetkinlik Değerlendirme Programına katılabilirsin.

Laureate Professional Assessment (LPA) Yetkinlik Değerlendirme Programı ile yetkinliklerini keşfet, gelecek hedeflerin için aksiyonlarını planlamak için detaylı bilgi: http://www.bilgikariyer.com/tr/sayfa/bilgi-laureate-yetkinlik-degerlendirme-programi-89/

Bu değerlendirme süreci ile sana özel bir “yetkinlik gelişim raporu”na sahip olacaksın. Güçlü yönlerini ve gelişim fırsatlarını öğrenme şansı elde ederek, bu yönlerini kuvvetlendirme konusunda harekete geçebilirsin.

Değerlendirmeye katılmak ve raporunu almak için,yukarıdaki link üzerinden erişebileceğin yetkinlik değerlendirme testini tamamlaman yeterli. Testi bir seferde ya da duraklatarak birkaç seferde yapabilirsin.

Son başvuru tarihi: 31 Aralık 2018 

* Programa katılmak ücretsizdir.