Yurtdışı Temsilcileri

İstanbul Bilgi Üniversitesi ortak alım stratejileri ile dünya genelinde eğitim danışmanları ile de çalışır.


AREA LOCATION AGENCY NAME CONTACT PERSON E-mail
AFRICA Kenya Uniserv International Ltd. Dennis Kituku dennis@uniserveducation.com
AFRICA Nigeria Bluestream Educational LTD. Abdurrahman Muhammad bluestreamedu@gmail.com
AFRICA Nigeria Books Embassy Sunny M. Akhigbe booksembassy@yahoo.com
AFRICA Nigeria Findadmissions Media Inn(Worldview UK Ltd.) Hersha Pandya hersha.pandya@worldview-group.com
ASIA Afghanistan Azimi Brother's Group Ahsanullah Azimi ahsanazimi@azimigroup.net, edu@azimigroup.net
ASIA Afghanistan Unique Ever Green Consulting Group Sayed Obaidullah Juinda info@uniqueevergreencg.com
ASIA Azerbaijan CELTE LLC Farid Karimov farid.karimov@gmail.com
ASIA Azerbaijan Azeredu Xaricde Tehsil Merkezi Sedef Ünlü sedef.unlu@azeredu.com
ASIA Bangladesh Edulink Education Group Sadik Rahman s.rahman@edulinkbd.co.uk
ASIA Pakistan Tri-Star Education Consultants Danish Ahmad tristar.education@gmail.com
ASIA Kazakhstan Acco Expert LLP Dauren Moldabayev study4u@mail.ru
ASIA Indonesia Overseas Zone Education Mike Sky marcomm02@overseaszone.com
EUROPE Albania Colombo Center Albania Elvira Ngjelina elvira@colombo-center.com
EUROPE Cyprus Cyprus Recruitment & Placement Consultancy Ayse Gürsel aysegursel@gmail.com
MENA Egypt ORIENT A.T.A Mostafa Ahmed info@studyhane.com
MENA Jordan The Oval Office Arwa Tayem a.tayyem@oval.edu.jo
MENA Jordan Bridge Jordan Ala'a Alwadi ala'a@visionedu.co.uk
MENA Lebanon Educom Overseas Sandy Khoury sandy.khoury@educomoverseas.com
MENA Morocco Flexyclass Abdellatif Mazouz abdellatif.mazouz@flexyclass.com
MENA Turkey United Group Wassim Alidris info@unitedgroup.com.tr
MENA Turkey Alemni Shokran Amr Almataher alemnishokran@gmail.com
MENA Turkey Bahar Group Danışmanlık ve Dış Tic. Ltd. Şti. Basel Madon manager@baharegitim.com
MENA Turkey Via Middle East Tur. İnş. İtl. İhr. Ve Tic. Ltd. Şti. Abdulla Sabbagh edu@viamiddleeast.com
TURKEY Turkey Banner Group Sarmad Rashed sarmadrashed@bnnergroup.com
TURKEY Turkey Çağdaş Yöntem Dershanesi Tekin Gölçek sosyologtekin@hotmail.com
TURKEY Turkey Göktürk Eğitim Hizmetleri Volkan Ergenç volkan@volkanergenc.net
TURKEY Turkey Puza Eğitim Nevra Puza yos@puzaegitim.com
TURKEY Turkey Akkam Eğitim Danışmanlık Feras Akkam - Mahmut Akkam 0507 199 72 98 (Feras Akkam)
TURKEY Turkey Çağdaş Analiz Abbas Mordeniz abbasmordeniz@gmail.com
TURKEY Turkey Tasarı Eğitim Kurumları Aziz Bektaş aksaray@tasari.com.tr
TURKEY Turkey Poriton Eğitim Danışmanlık Kemal Altın kemalaltin@poriton.com
TURKEY Turkey Beytüttalib Eğitim Danışmanlık Hamza Nawahdh prm@baytaltaleb.com / 00905304749668
TURKEY Turkey SamaTürk Hasan Abi Shakaa hasan@samaturk.com.tr / 00905313355300
TURKEY Turkey Studyportals Levent Gaşgil levent@studyportals.com / 0031402180247
TURKEY Turkey Atlas Eğitim Hizmetleri Nazım Özsoylu nazim@atlasedu.com
TURKEY Turkey TSC Muhammet Aralı marali@turkeystudycenter.com
TURKEY Turkey Liva Uluslararası Eğitim Enver Kaldırım education@livaconsulting.com
AFRICA Togo CEC Africa Lamin Minteh info@cecafrique.com
TURKEY Middle East Grandsouk Salah Aldin Hajjo Rifai salahalrifaee1994@hotmail.com
TURKEY Turkey Zenit Kozyatağı Metropol Orkun Bey kadikoy.metropol@gmail.com