İş İlanları

BİLGİTalent portalında yer alan yüzlerce ilana başvuru yapmak için tıklayın. İlanlara başvuru yapmadan önce özgeçmişinizi yüklediğinize emin olun!   

Hayalindeki iş/staja BİLGİTALENT portal üzerinden ulaşabileceğini biliyor muydun? Tam zamanlı ve Part-Time İlanlara ulaşmak  için BİLGİTalent portalından SIS öğrenci/mezun bilgilerinle giriş yaptıktan sonra soldaki menüdeki ilanlar sekmesine girip aktif ilanları inceleyebilirsin. İlgilendiğin ilanların başlığına tıklayarak detaylarını inceleyebilirsin. Başvurmak istediğin ilanlarda sağ köşedeki APPLY/BAŞVUR butonuna tıklayarak başvurabilirsin.  İlanlara başvuru yapmak için profilini doldur ve mutlaka CV'ni BİLGİTalent'a yükle. CV'ni yükledikten sonra iş ilanlarına başvurmaya başlayabilirsin. CV’ni yüklemek için tıklaBİLGİTalent > Dosyalarım > Dosya Ekle

Başvur butonuna bastıktan sonra gelen ekranda, başvururken hangi CV'ni kullanmak istediğini seçebilir, başvurun ile birlikte gözükecek şekilde not yazabilirsin.

İşverenlerin seni araması için CV'ni CV Kataloğuna ekleyebilirsin!

Dosyalarım/Files> CVBook/CV Katalogu sekmesine tıkladığında güncel CV'ni seçerek ADD CV butonuna basarsan CV'n CV Book'a eklenecek. İşverenler, bir pozisyona başvurmamış olsan bile CV'ni görüntüleyebilir ve sana uygun bir pozisyon olduğunda sana ulaşabilirler.

 


BİLGİTalent’ı kullanmak için desteğe ihtiyacın olursa bize ulaşabilirsin: bilgitalent@bilgi.edu.tr