Psikolojik Danışmanlık

Psikolojik Danışmanlık

Psikolojik Danışmanlık Birimi’nin tüm çalışmaları yalnızca İstanbul Bilgi Üniversitesi öğrenci ve personeline açık ve ücretsizdir.

Psikolojik Danışmanlık Birimi, acil durumlar dışında randevu ile çalışır. Randevu almak için web sayfasındaki Başvuru Formu'nu doldurup e-posta eki olarak ya da elden bize ulaştırabilirsiniz. Acil durumlarda mesai saatleri içinde doğrudan PDB ofislerine gelmeniz, mesai saatleri dışında en yakın sağlık kuruluşuna ulaşmanız önerilir. Ayrıntılı bilgi için; http://www.bilgi.edu.tr/tr/bilgide-yasam/saglik-hizmetleri/psikolojik-danismanlik/giris/?psikolojik-danismanlik-menu

Psikolojik Danışmanlık Birimi’nde, kişisel bilgiler ve görüşme içerikleri, siz izin vermediğiniz sürece, kesinlikle kimseyle paylaşılmaz. Ancak, sizin veya bir başkasının zarar görmesi ya da hayati tehlike altında olması durumunda gerekli kişilerle temasa geçilebilir. Bu koşullar altında dahi, başka birisi aranmadan önce sizden onay alınmaya çalışılır.

Mezunlarımız Psikolojik Danışmanlık Birimi’nin bireysel görüşme hizmetinden ve grup çalışmalarından faydalanamazlar, ancak güvenilir ve uygun ücretli yardım kaynaklarına yönlendirme desteği verebiliriz.