DAAD-AHK Kariyer Günü Etkinliği 18 Kasım 2017

updated at: published at:

Alman-Türk Ticaret ve Sanayi Odası (AHK-Türkiye) ve DAAD İstanbul Danışma Merkezi tarafından ortaklaşa düzenlenen Kariyer Günü etkinliğimiz bu yıl ikinci kez gerçekleşecek.

AHK-Türkiye ve DAAD Istanbul Danışma Merkezi’nin işbirliğiyle oluşan geniş iletişim ağı, mezuniyet aşamasındaki öğrenciler, mezunlar ve firmalar için sahip oldukları değerleri ve güçlü yanlarını gösterebilmeleri ve paylaşabilmeleri için ideal bir platform sunuyor.

Üniversite mezunları veya mezuniyet aşamasındaki öğrenciler 20 civarında uluslararası firmanın katılımının beklendiği Kariyer Günü'nde, katılımcı firma yetkilileriyle bire bir görüşme imkanı bulacaklar.

 

Tarih: 18 Kasım 2017, Cumartesi, 9.00-16.30

Yer: Harbiye Hilton Bosphorus Istanbul

Giriş ücretsizdir. Katılım için kayıt gereklidir. 

Katılmak isteyenlerin en geç 15 Kasım 2017 saat 24.00’e kadar ekte sunulan kayıt formunun bir çıktısını alıp doldurarak taranmış bir örneğini istanbul@daad-turkiye.org adresine göndermiş olması gerekmektedir.

Kayıt Formu

Afiş

Kariyer günü hakkındaki açıklamalara da http://www.daad-turkiye.org/tr/29304/index.html  adresinden ulaşabilirsiniz. 

 

Katılımcı şirketlerden bazıları: 

Mercedes Benz, Bosch, Jungheinrich, Vaillant, Doğuş Otomotiv, arvato Bertelsmann, Enercon, Triflex, B/S/H, Rödl & Partner, Meiser, Siegwerk, Çimtaş, covestro

Katılımcı firmaların güncel listesine http://www.dtr-ihk.de/tr/etkinlikler/kariyer-guenue/kariyer-guenue-2017/ linkinden ulaşabilirsiniz.