santralistanbul Kampüs içi Otopark Aboneliği

güncelleme: yayınlama:

Sevgili Öğrencilerimiz,

19 Şubat 2019-21 Haziran 2019 dönemi için geçerli olacak şekilde otopark abonelik işlemi yapmak isteyen santralistanbul Kampüsü lisans-önlisans öğrencilerimizin bu taleplerini; ad-soyad, öğrenci numarası, araç plakası* ve öğrencisi oldukları bölüm bilgisini içerecek şekilde 14 Şubat 2019 saat 13.00’e kadar otopark@bilgi.edu.tr e-posta adresine iletmelerini rica ediyoruz. Başvuruların değerlendirmeye alınması için başvurunun BİLGİ öğrenci e-posta adresinden (@bilgiedu.net uzantılı) yapılması gerektiğini hatırlatmak isteriz.

 Abonelik başvurusu kabul edilen öğrencilerimize 15 Şubat 2019 saat 17.30’da SMS ve e-posta ile bilgi verilecektir.

Otopark aboneliğine hak kazanan öğrencilerimiz 18 Şubat 2019 Pazartesi günü saat 9.00’da santralistanbul Kampüsü Enerji Müzesi Seminer Odası’nda noter huzurunda yapılacak kurayla tespit edilecektir. Kura çekimi öğrencilerimize açık olarak gerçekleştirilecektir.

Asil listeden otopark aboneliği hakkı kazanan 750 ve yedek listede yer alan 250 öğrencimize 18 Şubat 2019 günü saat 18.00’de SMS ve e-posta yoluyla bilgilendirme yapılacaktır.  

Asil listeden otopark abonelik hakkı kazanan öğrencilerimizin abonelik işlemlerini 23 Şubat 2019 saat 17.00’ye kadar gişe ödeme noktasından tamamlamaları gerekmektedir. Asil listedeki öğrencilerimizin bu tarihe kadar işlemlerini tamamlamaması durumunda, yedek listedeki öğrencilerimiz kura sırasına göre abonelik yapmaya davet edilecektir. Yedek öğrencilerimizin bilgilendirilmesi 25 Şubat 2019 tarihinde SMS ve e-posta yoluyla yapılacak; 28 Şubat 2019 saat 17.00’ye kadar abonelik işlemlerini tamamlamaları istenecektir.

Yapılacak kuraya sadece bölümleri santralistanbul Kampüsü’nde yer alan ve ders kaydı yaptırmış öğrencilerimizin başvuru hakkı olduğunu ve 19 Şubat -21 Haziran 2019 arası geçerli olacak üyeliklerin 4 aylık abonelik ücreti karşılığı olacağını hatırlatmak isteriz.  

 Hak kazanılan abonelikler santralistanbul Kampüs içi otoparka kurulmuş olan yeni plaka tanıma sistemine entegre olarak öğrenci kimlik kartı ve plakaya tanımlanacaktır. 

 

* Kuraya katılmak için e-posta yoluyla başvuran öğrencilerimizin ad-soyad, öğrenci numarası ve araç plaka bilgilerinin kuranın noter huzurunda yapılacak olması nedeniyle ilgili noter ile paylaşılacağını; kura sonucunun öğrencilere SMS ve e-posta ile bildirileceğini hatırlatırız. Aynı araç plakasıyla birden fazla başvuru olması durumunda, çekiliş sonrasında araç ruhsat bilgilerine göre başvuru geçerlilik değerlendirmesi yapılacaktır.