BİLGİ Writing&Learning Center Workshops (Şubat-Mart)

güncelleme: yayınlama:

BİLGİ Writing Center tarafından desteklenen ve İngilizce Hazırlık Programı öğretim görevlileri tarafından İngilizce yazı yazma, dil bilgisi, okuma, konuşma  ve dinleme becerilerinizi geliştirmeye yönelik hazırlanan ve Kuştepe Kampüsü’nde verilen“workshop”ların 2018-2019 Akademik Yılı 2. dönemi 25 Şubat 2019 Pazartesi günü itibariyle başlıyor.

Katılmak için “Öğrenci Sayfaları”nızın ‘Reservation System’ bölümünden ilerleyerek seçeceğiniz workshop konusuna göre randevu alabilirsiniz. Workshoplar 25 kişi ile sınırlıdır.  

Workshoplar sistemde haftalık olarak aktif olacaktır. Rezervasyon yaptırmak isteyen öğrenciler Workshop Çalışma Programını haftalık olarak takip edip, bir sonraki haftanın workshoplarına katılmak için her Çarşamba sistemden rezervasyon yapabilirler. 

"BWLC çalışmalarına nasıl kayıt olunur?"

Şubat-Mart 2019 Çalışma Programı için tıklayın.

UYARI: Birden fazla workshop’a kayıt yaptırabilirsiniz fakat kayıt yaptırdığınız workshop’lardan 2’sine katılmadığınız takdirde başka bir workshop’a kayıt yapma hakkınızı yıl sonuna kadar kaybedersiniz. 

Bunun yanında BİLGİ Writing&Learning Center haftanın 5 günü 10.00-16.00 saatleri arasında sizler için açık. İngilizce yazı yazma becerilerinizi geliştirmek için ‘writing tutor’larla ve Writing Center koordinatörüyle bire bir çalışmak için gelebilirsiniz. Bu çalışmalar için randevu alabilir ya da Kuştepe Kampüsü BZ-06 no’lu odaya istediğiniz zaman uğrayabilirsiniz. 

Workshoplarımızdan Bazıları:

Writing: Different types of topic sentences in body paragraphs; Grammar:  Passive Voice Speaking: Let’s Speak English

İletişim:  Ebru Yalçın Özden / Dahili: 6224 / ebru.yalcin@bilgi.edu.tr /  writingcenter@bilgi.edu.tr 

Ayrıntılı bilgi için: http://bwlc.bilgi.edu.tr   

Instagram: @bilgiwlc  

BİLGİ WRITING&LEARNING CENTER: Kuştepe Kampüsü, BZ-06