Kurumsal İletişim Sohbetleri: Sağlık İletişimi-1

güncelleme: yayınlama:

Tarih: 30 Mayıs 2014, Cuma
Saat: 13.00-16.30
Yer: santralistanbul Kampüsü, ÇSM-404

Konuşmacılar: Prof. Dr. Şengül Hablemitoğlu (Ankara Üniversitesi), Doç. Dr. Elgiz Yılmaz (Galatasaray Üniversitesi), Canan Perdahlı (Europpa Donna Derneği), Doç. Dr. Kemal Memişoğlu (İstanbul Kuzey Kamu Hastaneleri Birliği), Bülent Becan (AİFD), Neslihan Aksu (Medistate Hastanesi), Sibel Güneş (Türkiye Gazeteciler Cemiyeti),  Dr. Cenk Tezcan (Fütürizm Derneği) 

İstanbul Bilgi Üniversitesi Halkla İlişkiler ve Kurumsal İletişim Yüksek Lisans Programı "Sağlık İletişimi" dersi kapsamında, sağlık sektörünün tüm paydaşlarını bir araya getiren ve sektörün ortak bir dil oluşturmasında Sağlık İletişimi’nin önemine değinen seminer; hasta, doktor, toplum, medya, teknoloji, ilaç ve hastane  gibi sağlık sektörünün tüm paydaşları gözünden sağlık iletişiminin önemine vurgu yapmayı hedefliyor.

Seminer "Sağlık İletişimi" dersi yüksek lisans öğrencileri tarafından, dersin öğretim görevlisi  Seray Öney Doğanyiğit moderatörlüğünde gerçekleştirilecektir.

İstanbul Bilgi Üniversitesi Müzik Bölümü öğrencilerinin piyano resitali ile açılışı yapılacak olan seminer, “BİLGİ İletişim Gönüllüleri”nin öncüsü olduğu ve iki yıldır Halkla İlişkiler Programı kapsamında destek verdiği hasta derneklerini de ağırlayacaktır. Bu vesileyel, seminerde katılımcılara, hasta derneklerine sağlık gönüllüleri olmaları yönünde çağrı da yapılacaktır. 

Seminer, tüm sağlık sektörü paydaşlarına ve üniversite öğrencilerine açıktır.

Ayrıntılı bilgi için: seray.doganyigit@gmail.com/ 530-3153181
Facebook Twitter