Moda Yönetimi Sertifika Programı Erken Kayıt Dönemi Başladı!

güncelleme: yayınlama:

2011-2012 Akademik Yılı’nda 13. yaşına adım atacak “Tasarım Kültürü ve Yönetimi Sertifika Programı” (TKY) ile geçtiğimiz yıl Ekim ayında eğitime kapılarını açmış ve ilk senesini başarıyla tamamlamak üzere olan “Moda Yönetimi Sertifika Programı” (MOY) erken kayıt dönemi 20 Haziran itibariyle başladı. TKY ve MOY Ailesinin üyesi olmak isteyen Tasarım yöneticisi ve Moda yöneticisi adayları, Temmuz ayı sonuna kadar kayıtlarını yaptırarak “erken kayıt indiriminden” faydalanabilecek.

Programlara katılmak isteyen Adaylar 9 Temmuz’da öncelikle yazılı sınava, ardından 11 Temmuz’da Program direktörü ve hocalarıyla tanışarak mülakata girecekler.

19 Ekim 2011 tarihinde dersleri başlayacak olan her iki Programın ön kayıtları aşağıda yer alan ilgili linkler üzerinden “online başvuru” seçeneğiyle gerçekleştirilebilir.
http://www.bilgi-tasarimsertifika.com
http://moda.bilgi.edu.tr

Yazılı Sınav: 9 Temmuz 2011, Cumartesi
Mülakat: 11 Temmuz 2011, Pazartesi
Yer: İstanbul Bilgi Üniversitesi, Santral Kampüsü

Tasarım Kültürü ve Yönetimi Sertifika Programı teorisyen ve uygulamacılardan oluşan bir kadroyla tasarım ile ilişkili her alanının, hem kültür hem de yönetim tarafında çalışarak tasarımı oluşturan kavramları ortaya koyup, süreci  doğru yer, zaman ve şekillerde yönlendirilecek geleceğin tasarım yöneticilerini yetiştirmek üzere hayata  geçirildi.

Moda sektörüne bütünleşik bir bakış açısı sunan ve endüstri için konsept geliştirmeden, satış aşamasına kadar bilgi birikimine sahip oyuncular yetiştirmeyi amaçlayan Moda Yönetimi Sertifika Programı’nda ise moda, tasarım, işletme, yönetim gibi kavramlar tartışılmakta ve kavramları besleyen düşünce alanları tanıtılmakta.

Alışılmış eğitim metodlarına “modüler” bir yaklaşım getiren 30’ar haftalık her iki program da multidisipliner bir yapıyı benimsiyor. “Tasarım Kültürü ve Yönetimi” ve “Moda Yönetimi” Sertifika Programlarına lisans düzeyinde eğitim almış ve iyi derecede İngilizce bilen herkes başvurabiliyor.

İletişim: Müge Avşar - 0212 311 75 81