Görevli Öğrenci Programı’ndan Duyuru (Kısmi Zamanlı Statüde Öğrenci Çalıştırma)

güncelleme: yayınlama:

Açılan kadrolara yerleşmeleri sağlamak üzere başvuruları alınmakta olan Pazarlama Ofisi ile Gastronomi ve Mutfak Sanatları Bölümü için 30 Temmuz 2021 tarihinden itibaren ve eklenen yeni birimler Kütüphane, Öğrenci İşleri, Staj Koordinasyon ve Mimarlık Fakültesi için 10 Ağustos 2021 tarihinden itibaren Görevli Öğrenci Programı başvuruları online olarak alınacaktır.

Son başvuru tarihi: 19 Ağustos 2021

Başvurular son başvuru günü saat 14.00’den önce yapılmalıdır.

Programa başvurmak isteyen öğrenciler, Başvuru Kılavuzu’nu inceledikten sonra SIS’e giriş yaparak Flow Başvuruları adımından Açıklama Metni ve Görev Tanımları ile Başvuru Formu’na ulaşabilirler. Görev tanımlarını inceledikten sonra, Başvuru Formu’nu doldurarak başvuru yapabilirler.

Başvuru yapacak olan öğrencilerimizin şehir dışında olmamaları, başvuru değerlendirmesi olumlu olduğunda bizzat işlem yapabilmeleri açısından gereklidir.

Görevli Öğrenci Programı Ofisi, Başvuru Formu’nda düzeltilmesi gereken kısımlar olduğunda formu sistem üzerinden eklenmiş notlarla öğrenciye geri gönderir. Başvuru Formu, öğrenci tarafından gerekli düzeltmeler yapıldıktan sonra, son başvuru tarihinden önce yeniden gönderilmelidir.

SIS-Flow Başvuruları sayfasında da yer alan Başvuru Kılavuzu ve Açıklama Metni/Görev Tanımı için tıklayın.

Sorularınız ve görüşme için: gorevliogrenciprogrami@bilgi.edu.tr