Görevli Öğrenci Programı’ndan Duyuru (Kısmi Zamanlı Statüde Öğrenci Çalıştırma)

güncelleme: yayınlama:

İletişim Faküştesi Dijital Oyun Tasarımı Bölümü, İletişim Fakültesi alt_lab,  Öğrenci işleri Hazırlık Programları, Tanıtım Önlisans Programları, Öğrenci Destek Merkezi/Enerji Müzesi, Mezun İlişkileri Ofisi ve Gastrocorner için açılan kadrolara yerleşmeleri sağlamak üzere 26 Kasım 2021 tarihinden itibaren Görevli Öğrenci Programı başvuruları online olarak alınacaktır.

Son başvuru tarihi: 6 Aralık 2021

Başvurular son başvuru günü saat 14.00’ten önce yapılmalıdır.

Programa başvurmak isteyen öğrenciler, Başvuru Kılavuzu’nu inceledikten sonra SIS’e giriş yaparak Flow Başvuruları adımından Açıklama Metni ve Görev Tanımları ile Başvuru Formu’na ulaşabilirler. Görev tanımlarını inceledikten sonra, Başvuru Formu’nu doldurarak başvuru yapabilirler.

Başvuru yapacak olan öğrencilerimizin şehir dışında olmamaları, başvuru değerlendirmesi olumlu olduğunda bizzat işlem yapabilmeleri açısından gereklidir.

Görevli Öğrenci Programı Ofisi, Başvuru Formu’nda düzeltilmesi gereken kısımlar olduğunda formu sistem üzerinden eklenmiş notlarla öğrenciye geri gönderir. Başvuru Formu, öğrenci tarafından gerekli düzeltmeler yapıldıktan sonra, son başvuru tarihinden önce yeniden gönderilmelidir. Öğrencilerimiz düzeltmeleri BİLGİ mail adresleri üzerinden yapmalıdırlar.

SIS-Flow Başvuruları sayfasında da yer alan Başvuru Kılavuzu ve Açıklama Metni/Görev Tanımı için tıklayın.

Sorularınız ve ön bilgi  görüşmesi için: gorevliogrenciprogrami@bilgi.edu.tr