Writing Center Workshop’ları başlıyor!

güncelleme: yayınlama:

BİLGİ Writing Center tarafından desteklenen ve İngilizce Hazırlık Programı öğretim görevlileri tarafından İngilizce yazı yazma, dil bilgisi, okuma ve konuşma becerilerinizi geliştirmeye yönelik hazırlanan ve Kuştepe Kampüsü’nde verilen“workshop”lar 29 Nisan 2013'de tekrar başlıyor. Önceki derslerin yanında geçen dönem programımıza eklenen 11 yeni CONVERSATION (Speaking/ Konuşma becerisi) derslerini de programda bulabilirsiniz. 

Katılmak için “Öğrenci Sayfaları”nızın ‘Reservation System’ bölümünden randevu alabilirsiniz. Workshoplar 20 kişi ile sınırlıdır.  
Ayrıntılı programa buradan ulaşabilirsiniz.

UYARI: Birden fazla workshop’a kayıt yaptırabilirsiniz fakat kayıt yaptırdığınız workshop’lardan ikisine katılmadığınız takdirde başka bir workshop’a kayıt yapma hakkınızı yıl sonuna kadar kaybedersiniz. 

Bunun yanında BİLGİ Writing Center haftanın 5 günü 09.00-17.00 saatleri arasında sizler için açık.  İngilizce yazı yazma becerilerinizi geliştirmek için ‘writing tutor’larla ve Writing Center koordinatörüyle bire bir çalışmak için gelebilirsiniz. Bu çalışmalar için randevu alabilir ya da Kuştepe Kampüsü 339 no’lu odaya istediğiniz zaman uğrayabilirsiniz. 

İletişim için: İlkem Kayıcan Dahili: 6356 e-mail: ilkemk@bilgi.edu.tr / writingcenter@bilgi.edu.tr 

BİLGİ WRITING CENTER: Kuştepe Kampüsü, 339

Workshoplarımızdan Bazıları: 

• WRITING: Ways to make writing more interesting and lively: From Simple to Complex Sentences 

• SPEAKING: Proposing Solutions and Persuading others in a discussion (YENİ!) 

• VOCABULARY:  Strategies to improve your vocabulary

• READING: Understanding the “secret” meaning in a text: Inference

• GRAMMAR: Writing sentences with Relative Clauses

Detaylı bilgi ve kayıt için:
http://writingcenter.bilgi.edu.tr
writingcenter@bilgi.edu.tr