BİLGİ Writing&Learning Center Workshops (Mart-Nisan)

güncelleme: yayınlama:

BİLGİ Writing Center tarafından desteklenen ve İngilizce Hazırlık Programı öğretim görevlileri tarafından İngilizce yazı yazma, dil bilgisi, okuma, konuşma  ve dinleme becerilerinizi geliştirmeye yönelik hazırlanan ve Kuştepe Kampüsü’nde verilen“workshop”ların 2014-2015 Akademik yılı 3. dönemi 3 Mart 2015 Salı  itibariyle  başlıyor. 

Katılmak için “Öğrenci Sayfaları”nızın ‘Reservation System’ bölümünden ilerleyerek seçeceğiniz workshop konusuna göre randevu alabilirsiniz. Workshoplar 20 kişi ile sınırlıdır.  

"BWLC çalışmalarına nasıl kayıt olunur?"

Mart-Nisan 2015 Çalışma Programı için tıklayın.

UYARI: Birden fazla workshop’a kayıt yaptırabilirsiniz fakat kayıt yaptırdığınız workshop’lardan 2’sine katılmadığınız takdirde başka bir workshop’a kayıt yapma hakkınızı yıl sonuna kadar kaybedersiniz. 

Bunun yanında BİLGİ Writing&Learning Center haftanın 5 günü 10:30-16:30 saatleri arasında sizler için açık. İngilizce yazı yazma becerilerinizi geliştirmek için ‘writing tutor’larla ve Writing Center koordinatörüyle bire bir çalışmak için gelebilirsiniz. Bu çalışmalar için randevu alabilir ya da Kuştepe Kampüsü K-05 no’lu odaya istediğiniz zaman uğrayabilirsiniz. 

İletişim: Yeşim Kutay / Dahili: 6356 / yesim.kutay@bilgi.edu.tr/  writingcenter@bilgi.edu.tr 

BİLGİ WRITING&LEARNING CENTER: Kuştepe Kampüsü, K-05

Workshoplarımızdan Bazıları: 

Writing:   How to write effective and interesting introduction paragraphs Grammar:  Using Model Verbs(Can, may, might etc.) Correctly Speaking:  Friends and Foes

Detaylı bilgi ve kayıt için: http://writingcenter.bilgi.edu.tr / writingcenter@bilgi.edu.tr