Fen Bilimleri Enstitüsü / Endüstri Mühendisliği - Doçent

güncelleme: yayınlama:

İSTANBUL BİLGİ ÜNİVERSİTESİ REKTÖRLÜĞÜ’NDEN  

Üniversitemiz Fen Bilimleri Enstitüsü, Endüstri Mühendisliği Yüksek Lisans Programı’nda açık bulunan Doçentlik kadrosuna 2547 sayılı Yükseköğretim Kanunu’na tabi olarak daimi statüde (1) bir öğretim üyesi alınacaktır. 

İlan Tarihi: 01 Şubat 2016 – 31 Mart 2016 (Saat: 17.00)
Resmi Gazete İlan Tarihi: 30 Ocak 2016/29609  

Adaylarda Aranan Özellikler: 
Adayların doktorasını, Bilgisayar Mühendisliği, Endüstri Mühendisliği veya ilgili bir bilim alanında tamamlamış olmaları, doçentliğini Mühendislik temel alanından veya Sosyal Beşeri ve İdari Bilimler temel alanı Üretim Yönetimi, Yönetim Bilişim Sistemleri veya Yönetim ve Strateji bilim alanlarından almış olmaları gerekmektedir. Girişimcilik, yenilikçilik ve işletmecilik alanlarında çalışma ve aratırmalar yapmış/yapıyor olmaları tercih edilmektedir.

Doçentlik kadrosuna başvuracak adaylar, İstanbul Bilgi Üniversitesi “Akademik Atama ve Yükseltme Başvuru Formu”nu özgeçmişlerini, Doçentlik Başarı Belgesi ile Bilimsel Çalışma ve Yayınlarını kapsayan dosyalarını dört (4) takım olarak başvuru dilekçelerine ekli olarak başvuru süresi içinde Rektörlüğümüze teslim edeceklerdir.

Eksik evrakla yapılan, süresi içinde yapılmayan başvurular ve postada meydana gelebilecek gecikmeler dikkate alınmayacaktır.

Başvuru Adresi:
İstanbul Bilgi Üniversitesi Rektörlüğü
santralistanbul Kampüsü
Kazım Karabekir Cad. No:2/13
Eyüp-İSTANBUL

Rektörlük: 0212 311 71 39 – 0212 311 76 92