Spor Yöneticiliği 2016 2. Etap Özel Yetenek Sınav Sonuçları

güncelleme: yayınlama:

Spor Bilimleri  ve Teknolojisi  Yüksekokulu, Spor Yöneticiliği Lisans Programı (%30 İngilizce)

Spor Yöneticiliği Lisans Programı Özel Yetenek Sınavı'nı başarıyla tamamlayıp, asil listede kayıt yaptırmaya hak kazanan tüm öğrenciler % 50 ÖSYM Bölüm Bursu’nu almaya hak kazanmışlardır. Aday öğrenciler özel yetenek sınavındaki başarılarına göre sıralanmıştır.     

 

Asil Liste:

 

Asil Liste

GÜZ

ALPAY

 

ARDA

KANDAŞ

 

MERİÇ

ASFUROĞLU

 

GALİP ALP

BAYSAN

 

MERT CEM

KARAHAN

 

KEREM

SERBES

 

MERT

ARDUÇ

 

GÜZİN ALARA

TOPÇU

 

HAVA AYCAN

ERGÜL

 

ATAKAN

MADENCİ

 

MERTCAN

ÇELİK

 

YORGİ

MAKRİ

 

YUSUF

ÇİFTLİK

 

PELİN ECEM

KATILMIŞ

 

TAHA MEHMET

GÜLER

 

AHMET MERT

KESER

 

GÖRKEM

KESKİN

 

RECEP SALİH

BASAN

 

HAKANCAN

ADALI

 

OKAN

KABAER

 

VEDAT

BİKE

 

 

Asil Liste’deki Öğrencilerin Kayıtları:

19 – 29 Ağustos tarihleri arasında yapılacaktır.

Kayıtlar haftaiçi 09:00-17:00 saatleri arasında İstanbul Bilgi Üniversitesi santralistanbul Kampüsü (ÇSM binası, Z-112) Öğrenci İşleri Ofisi’nde yapılacaktır.

 

Kayıt için Gerekli Belgeler:

Adayların kayıt için bizzat başvurmaları gerekmektedir. Posta ile kayıt yapılamaz. Kayıt için istenen belgelerin onaysız sureti veya fotokopisi kabul edilmez. Ancak aslının getirilmesi suretiyle Üniversite tarafından onaylı örneği kabul edilir. Belgeler eksik ise kayıt yapılmaz. Belirtilen tarihler arasında kaydını yaptırmayan aday herhangi bir hak iddia edemez.

·      YGS Sonuç Belgesi internet çıktısı

·      Lise  diplomasının aslı veya diploması hazır olmayanlar için yeni tarihli mezuniyet belgesi (Başarı belgesi mezuniyet belgesi yerine kullanılamaz).

·      Nüfus cüzdanın aslı

·      Öğrenim ücreti **

* Henüz lise diploması (ya da diploması hazır olmayanlar için yeni tarihli mezuniyet belgesi) almamış olan öğrenciler “bir yıllık öğrenim ücretinin” en az %10‘u ödenerek ŞARTLI KAYIT yaptırabilirler. Bu durumdaki öğrenciler, “KESİN KAYIT” işlemlerini diploma ya da lise mezuniyet belgelerini getirdikten sonra tamamlayabileceklerdir.

** Ödeme şekli:

Peşin veya kredi kartına 9 taksit şeklinde ödenir.

Nakit ödemelerde kullanılacak banka hesap numarası: Garanti Bankası Çağlayan Şubesi: IBAN NO: TR20 0006 2000 4030 0006 2013 02

Önemli Not: Öğrencinin açık adının ve okul numarasının (ya da TC kimlik no) dekontun açıklama kısmında belirtilmesi şarttır.

Taksitli ödeme seçeneğinde kullanılacak kredi kartları: Bonus, Shop & Miles, Flexi, Maximum,  Cardfinans, Worldcard (Vakıfbank&YKB),  Axess, Wings, Fish ve Paraf

Çek ve senet kesinlikle kabul edilmemektedir.