Moda Tasarımı Ek Yerleştirme Özel Yetenek Sınav Sonuçları

güncelleme: yayınlama:

Moda Tasarımı Lisans Programı Ek Yerleştirme Özel Yetenek Sınavı Sonuçları

1 Eylül 2016 tarihlerinde yapılan Moda Tasarımı Lisans Programı 2016-2017 Öğretim Yılı Ek Yerleştirme Özel Yetenek Sınavı sonuçları aşağıdadır.

ASİL LİSTE:

Moda Tasarımı Lisans Programı'na % 50 ÖSYM Bursu
Olarak Davet Edilen Adaylar

(4 Kişi)

1

Duygu

Ekşi

% 50  ÖSYM Bursu

2

Gizem

Aydın

% 50  ÖSYM Bursu

3

Hilal Sure

Mankaloğlu

% 50  ÖSYM Bursu

4

Nermin

Özaydınlı

% 50  ÖSYM Bursu

Öğrencilerin Kayıtları: 2 -  8 Eylül 2016 tarihleri arasında yapılacaktır.

Kayıtlar belirtilen tarihlerde, haftaiçi  09.00-17.00 saatleri arasında İstanbul Bilgi Üniversitesi santralistanbul Kampüsü (E1 Binası) Öğrenci İşleri Ofisi’nde yapılacaktır. ( Resmi tatil günleri hariç.). 


Kayıt için Gerekli Belgeler:


Adayların kayıt için bizzat başvurmaları gerekmektedir. Posta ile kayıt yapılamaz. Kayıt için istenen belgelerin onaysız sureti veya fotokopisi kabul edilmez. Ancak aslının getirilmesi suretiyle Üniversite tarafından onaylı örneği kabul edilir. Belgeler eksik ise kayıt yapılmaz. Belirtilen tarihler arasında kaydını yaptırmayan aday herhangi bir hak iddia edemez. 

• YGS Sonuç Belgesi internet çıktısı
• Lise  diplomasının aslı veya diploması hazır olmayanlar için yeni tarihli mezuniyet belgesi (Başarı belgesi mezuniyet belgesi yerine kullanılamaz).
• Nüfus cüzdanın aslı
• Öğrenim ücreti **

* Henüz lise diploması (ya da diploması hazır olmayanlar için yeni tarihli mezuniyet belgesi) almamış olan öğrenciler “bir yıllık öğrenim ücretinin” en az %10‘u ödenerek ŞARTLI KAYIT yaptırabilirler. Bu durumdaki öğrenciler, “KESİN KAYIT” işlemlerini diploma ya da lise mezuniyet belgelerini getirdikten sonra tamamlayabileceklerdir.

** Ödeme şekli:

Peşin veya kredi kartına 9 taksit şeklinde ödenir.
Nakit ödemelerde kullanılacak banka hesap numarası: Garanti Bankası Çağlayan Şubesi: IBAN NO: TR20 0006 2000 4030 0006 2013 02

Önemli Not: Öğrencinin açık adının ve okul numarasının (ya da TC kimlik no) dekontun açıklama kısmında belirtilmesi şarttır.

Taksitli ödeme seçeneğinde kullanılacak kredi kartları: Bonus, Shop & Miles, Flexi, Maximum,  Cardfinans, Worldcard (Vakıfbank&YKB),  Axess, Wings, Fish ve Paraf

Çek ve senet kesinlikle kabul edilmemektedir.