Sahne ve Gösteri Sanatları Yönetimi Özel Yetenek Sınavı (2017) - III. Etap Sonuçları

güncelleme: yayınlama:

25 Ağustos 2017 tarihinde yapılan Sahne ve Gösteri Sanatları Yönetimi Lisans Programı Özel Yetenek Sınavı III. Etap Sonuçları aşağıdadır:

SAHNE SANATLARI ALANI:

Yapılan Yazılı Sınav, Mülakat ve/veya Seçmeler neticesinde %50 BİLGİ Bölüm Bursu Almaya Hak Kazananlar Asil Listesi:

Asil Liste:
(Liste soyadına göre alfabetik olarak sıralanmıştır.) 

Vedat Çetiner Zeynep Sultan Ekinci

Yetenek Sınavı'nı başarıyla tamamlayıp, asil listede kayıt yaptırmaya hak kazanan tüm öğrenciler % 50 BİLGİ Bölüm Bursu’nu almaya hak kazanmışlardır. 

Asil Liste’deki Öğrencilerin Kayıtları: 28 Ağustos-8 Eylül 2017 (saat 09.00-17.00 arası) tarihleri arasında yapılacaktır.

Kayıtlar belirtilen tarihlerde, haftaiçi 09.00-17.00 saatleri arasında İstanbul Bilgi Üniversitesi santralistanbul Kampüsü (ÇSM binası, Z-112) Öğrenci İşleri Ofisi’nde yapılacaktır. (Resmi tatil günleri hariç)

Kayıt için Gerekli Belgeler:
Adayların kayıt için bizzat başvurmaları gerekmektedir. Posta ile kayıt yapılamaz. Kayıt için istenen belgelerin onaysız sureti veya fotokopisi kabul edilmez. Ancak aslının getirilmesi suretiyle Üniversite tarafından onaylı örneği kabul edilir. Belgeler eksik ise kayıt yapılmaz. Belirtilen tarihler arasında kaydını yaptırmayan aday herhangi bir hak iddia edemez. 

YGS Sonuç Belgesi internet çıktısı
• Lise  diplomasının aslı veya diploması hazır olmayanlar için yeni tarihli mezuniyet belgesi (Başarı belgesi mezuniyet belgesi yerine kullanılamaz).
• Nüfus cüzdanın aslı
• Öğrenim ücreti *

* Ödeme şekli:
Peşin veya kredi kartına 9 taksit şeklinde ödenir.
Nakit ödemelerde kullanılacak banka hesap numarası: Garanti Bankası Çağlayan Şubesi: IBAN NO: TR20 0006 2000 4030 0006 2013 02

Önemli Not: Öğrencinin açık adının ve okul numarasının (ya da TC kimlik no) dekontun açıklama kısmında belirtilmesi şarttır.

Taksitli ödeme seçeneğinde kullanılacak kredi kartları: Bonus, Shop & Miles, Flexi, Maximum, Cardfinans, Worldcard (Vakıfbank&YKB), Axess, Wings, Fish ve Paraf

Çek ve senet kesinlikle kabul edilmemektedir.