Spor Yöneticiliği Özel Yetenek Sınavı (2017) - III. Etap Sonuçları

güncelleme: yayınlama:

Spor Bilimleri ve Teknolojisi  Yüksekokulu Spor Yöneticiliği Lisans Programı'nın 11 Eylül 2017 tarihinde yapılan III.Etap Özel Yetenek Sınavı'nı başarıyla tamamlayıp, asil listede kayıt yaptırmaya hak kazanan tüm öğrenciler % 50 ÖSYM Bölüm Bursu’nu almaya hak kazanmışlardır.      

Asil Liste:
TOLUNAY ÇİFTÇİ
FERHAT AKSOY
MUSTAFA TURGUT ÇOBAN
DOĞUKAN DUYGULU

Asil Liste’deki Öğrencilerin Kayıtları: 12-18 Eylül 2017 tarihleri arasında yapılacaktır.
Kayıtlar haftaiçi 09.00-17.00 saatleri arasında İstanbul Bilgi Üniversitesi santralistanbul Kampüsü (E1-202) Kayıt Ofisi’nde yapılacaktır. 

Kayıt için Gerekli Belgeler:
Adayların kayıt için bizzat başvurmaları gerekmektedir. Posta ile kayıt yapılamaz. Kayıt için istenen belgelerin onaysız sureti veya fotokopisi kabul edilmez. Ancak aslının getirilmesi suretiyle Üniversite tarafından onaylı örneği kabul edilir. Belgeler eksik ise kayıt yapılmaz. Belirtilen tarihler arasında kaydını yaptırmayan aday herhangi bir hak iddia edemez. 

• YGS Sonuç Belgesi internet çıktısı
• Lise  diplomasının aslı veya diploması hazır olmayanlar için yeni tarihli mezuniyet belgesi (Başarı belgesi mezuniyet belgesi yerine kullanılamaz).
• Nüfus cüzdanın aslı
• Öğrenim ücreti **

** Ödeme şekli:
Peşin veya kredi kartına 9 taksit şeklinde ödenir.
Nakit ödemelerde kullanılacak banka hesap numarası: Garanti Bankası Çağlayan Şubesi: IBAN NO: TR20 0006 2000 4030 0006 2013 02
Önemli Not: Öğrencinin açık adının ve okul numarasının (ya da TC kimlik no) dekontun açıklama kısmında belirtilmesi şarttır.
Taksitli ödeme seçeneğinde kullanılacak kredi kartları: Bonus, Shop & Miles, Flexi, Maximum,  Cardfinans, Worldcard (Vakıfbank&YKB),  Axess, Wings, Fish ve Paraf
Çek ve senet kesinlikle kabul edilmemektedir.