Müzik Lisans Programı Özel Yetenek Sınavı (2017) II. Etap Sonuçları

güncelleme: yayınlama:

13 Eylül 2017 tarihinde yapılan Müzik Lisans Programı Özel Yetenek Sınavı'nı başarıyla tamamlayıp, asil listede kayıt yaptırmaya hak kazanan tüm öğrenciler % 50 BİLGİ Bölüm Bursunu almaya hak kazanmışlardır.

% 50 Burslu Olarak Hak Kazanan Adaylar Asil Listesi:
(Liste soyadı sırasına göre alfabetik olarak sıralanmıştır.)

1. Seadet Aksoy
2. Mert Demir
3. Muhammed Ece
4. Mert Şenses

 % 50 Burslu Olarak Hak KazananAdaylar Yedek Listesi:

1. Cem Yiğit

Asil Listedeki Öğrencilerin Kayıtları: 14-18 Eylül 2017 tarihleri arasında yapılacaktır.

Yedek Listedeki Öğrencilerin Kayıtları: 19 Eylül 2017 tarihinde yapılacaktır. Asil listedeki adaylar kayıt yaptırmadığında yedek listedeki öğrenciler ilan edilen sıraya göre %50 bursla bölüme kayıt yaptırmaya hak kazanacaklardır. 

Kayıtlar belirtilen tarihlerde, haftaiçi 09.00-17.00 saatleri arasında İstanbul Bilgi Üniversitesi santralistanbul Kampüsü (ÇSM-112) Öğrenci İşleri Ofisi’nde yapılacaktır. ( Resmi tatil günleri hariç.)

Kayıt için Gerekli Belgeler:

Adayların kayıt için bizzat başvurmaları gerekmektedir. Posta ile kayıt yapılamaz. Kayıt için istenen belgelerin onaysız sureti veya fotokopisi kabul edilmez. Ancak aslının getirilmesi suretiyle Üniversite tarafından onaylı örneği kabul edilir. Belgeler eksik ise kayıt yapılmaz. Belirtilen tarihler arasında kaydını yaptırmayan aday herhangi bir hak iddia edemez. 

• YGS Sonuç Belgesi internet çıktısı
• Lise diplomasının aslı veya diploması hazır olmayanlar için yeni tarihli mezuniyet belgesi (Başarı belgesi mezuniyet belgesi yerine kullanılamaz).
• Nüfus cüzdanın aslı
• Öğrenim ücreti **

* Henüz lise diploması (ya da diploması hazır olmayanlar için yeni tarihli mezuniyet belgesi) almamış olan öğrenciler “bir yıllık öğrenim ücretinin” en az %10‘u ödenerek ŞARTLI KAYIT yaptırabilirler. Bu durumdaki öğrenciler, “KESİN KAYIT” işlemlerini diploma ya da lise mezuniyet belgelerini getirdikten sonra tamamlayabileceklerdir.

** Ödeme şekli:
Peşin veya kredi kartına 9 taksit şeklinde ödenir.
Nakit ödemelerde kullanılacak banka hesap numarası: Garanti Bankası Çağlayan Şubesi: IBAN NO: TR20 0006 2000 4030 0006 2013 02
Önemli Not: Öğrencinin açık adının ve okul numarasının (ya da TC kimlik no) dekontun açıklama kısmında belirtilmesi şarttır.
Taksitli ödeme seçeneğinde kullanılacak kredi kartları: Bonus, Shop & Miles, Flexi, Maximum, Cardfinans, Worldcard (Vakıfbank&YKB), Axess, Wings, Fish ve Paraf
Çek ve senet kesinlikle kabul edilmemektedir.