Erasmus+ Staj Hareketliliği 2. Çağrı Sonuçları

güncelleme: yayınlama:

Erasmus+ Staj Hareketililiği 2. Çağrı Başvuru Sonucu için Tıklayınız.

Lütfen aşağıdaki bilgileri sonuna kadar okuyunuz. Aşağıdaki bilgilerin içerdiği prosedürün takibinden öğrencilerimiz sorumludur.   

Listelerde bulunan öğrencilerimiz, Erasmus+ Staj Hareketliliği Kapsamında yerleştirilmeye ve hareketlilik süreleri boyunca hibe almaya hak kazanmıştır.
31.05.2019 tarihine kadar Erasmus+ Staj Hareketliliği katılım hakkından vazgeçmek isteyen öğrencilerin vazgeçme dilekçelerini iletmeleri gerekmektedir. Bu tarihten sonra vazgeçen öğrencilerimizden bir sonraki Erasmus+ başvurularında -10 puan uygulanacaktır.

Tarihi daha sonra duyurulacak olan ve Erasmus Değişim Programınızla ilgili tüm süreçler hakkında bilgi paylaşımını gerçekleştireceğimiz ORYANTASYON PROGRAMINA katılım tüm yerleşmiş öğrencilerimiz için ZORUNLUDUR. Oryantasyon Programına katılım gerçekleştirmeyen öğrencilerden önümüzdeki başvurularından -5 puan uygulanacaktır. Bu programa katılmadığınız takdirde, ihtiyacınız olan pek çok bilgiyi kaçırabilir ve değişim hareketliliğiniz sırasında zorluk yaşayabilirsiniz.