Sahne ve Gösteri Sanatları Yönetimi Özel Yetenek Sınavı Sonuçları - 2019 - (2. Etap)

güncelleme: yayınlama:

3-4 Ağustos 2019 tarihlerinde yapılan Sahne ve Gösteri Sanatları Yönetimi Lisans Programı Özel Yetenek Sınavı II. Etap Sonuçları aşağıdadır:

YÖNETİM ALANI:

Yetenek Sınavı'nı başarıyla tamamlayıp, asil listede kayıt yaptırmaya hak kazanan tüm öğrenciler %50 BİLGİ Bölüm Bursu’nu almaya hak kazanmışlardır.

Asil Liste:

  • 121907

*Yapılan değerlendirme sonucu yedek listeden yerleşecek aday olmamıştır.

SAHNE SANATLARI ALANI:

Yetenek Sınavı'nı başarıyla tamamlayıp, asil listede kayıt yaptırmaya hak kazanan tüm öğrenciler %50 BİLGİ Bölüm Bursu’nu almaya hak kazanmışlardır.

Asil Liste: (Liste adayların Başvuru Aday No’larına göre nümerik sıralanmıştır)  

  • 120700
  • 121916
  • 122063

**Yapılan değerlendirme sonucu yedek listeden yerleşecek aday olmamıştır.

SAHNE VE GÖSTERİ SANATLARI YÖNETİMİ VE SAHNE SANATLARI ALANI ADAY ÖĞRENCİLER İÇİN KAYIT TARİHLERİ VE SÜRECİ 

Asil Liste’deki Öğrencilerin Kayıtları: 09-13 Eylül (saat 09.00-17.00 arası) tarihleri arasında yapılacaktır.

Kayıtlar belirtilen tarihlerde, haftaiçi 09.00-17.00 saatleri arasında İstanbul Bilgi Üniversitesi santralistanbul Kampüsü ((9-10 Eylül'de E1-201'de; 11-13 Eylül arası ÇSM-112)  yapılacaktır. (Resmi tatil günleri hariç)

Kayıt için Gerekli Belgeler: Adayların kayıt için bizzat başvurmaları gerekmektedir. Posta ile kayıt yapılamaz. Kayıt için istenen belgelerin onaysız sureti veya fotokopisi kabul edilmez. Ancak aslının getirilmesi suretiyle Üniversite tarafından onaylı örneği kabul edilir. Belgeler eksik ise kayıt yapılmaz. Belirtilen tarihler arasında kaydını yaptırmayan aday herhangi bir hak iddia edemez. 

  • TYT Sonuç Belgesi internet çıktısı 
  • Lise diplomasının aslı veya diploması hazır olmayanlar için yeni tarihli mezuniyet belgesi (Başarı belgesi mezuniyet belgesi yerine kullanılamaz). 
  • Nüfus cüzdanın aslı 
  • Öğrenim ücreti *

* Ödeme şekli: Peşin veya kredi kartına 9 taksit şeklinde ödenir. Nakit ödemelerde kullanılacak banka hesap numarası: Garanti Bankası Beyoğlu Ticari Şube: IBAN NO: TR45 0006 2001 6710 0006 2013 02 Hesap Adı : İstanbul Bilgi Üniversitesi

Önemli Not: Öğrencinin açık adının ve okul numarasının (ya da TC kimlik no) dekontun açıklama kısmında belirtilmesi şarttır.

Taksitli ödeme seçeneğinde kullanılacak kredi kartları: Bonus, Shop & Miles, Flexi, Maximum, Cardfinans, Worldcard (Vakıfbank&YKB), Axess, Wings, Fish ve Paraf

Çek ve senet kesinlikle kabul edilmemektedir.