Görevli Öğrenci Programı’ndan duyuru

güncelleme: yayınlama:

(Kısmi Zamanlı Statüde Öğrenci Çalıştırma)

2019-2020 Akademik Yılı Bahar Dönemi için açılan kadrolara yerleşmeleri sağlamak üzere Görevli Öğrenci Programı başvuruları 04 Mart 2020 tarihinden itibaren online olarak alınacaktır.

Son başvuru tarihi:

10 Mart 2020

Başvurular son başvuru günü saat 14.00’den önce yapılmalıdır.

Programa başvurmak isteyen öğrenciler, Başvuru Kılavuzu’nu inceledikten sonra SIS’e giriş yaparak Flow Başvuruları adımından Açıklama Metni ve Görev Tanımları ile Başvuru Formu’na ulaşabilirler. Görev tanımlarını inceledikten sonra, 04 Mart tarihinde aktif olacak Başvuru Formu’nu doldurarak başvuru yapabilirler.

Başvuru yapacak olan öğrencilerimizin, BİLGİ’de başka birimde görevli öğrenci olarak çalışmıyor olmaları ve şehir dışında olmamaları, başvuru değerlendirmesi olumlu olduğunda bizzat işlem yapabilmeleri açısından gereklidir.

Görevli Öğrenci Programı Ofisi, Başvuru Formu’nda düzeltilmesi gereken kısımlar olduğunda formu sistem üzerinden eklenmiş notlarla öğrenciye geri gönderir. Başvuru Formu, öğrenci tarafından gerekli düzeltmeler yapıldıktan sonra -son başvuru tarihinden önce- yeniden gönderilmelidir.

SIS-Flow Başvuruları sayfasında da yer alan Başvuru Kılavuzu ve Açıklama Metni/Görev Tanımları için lütfen tıklayın.

Sorularınız ve görüşme için: gorevliogrenciprogrami@bilgi.edu.tr