Yetenek Gelişimi

Yetenek Gelişimi

Yetenek gelişimi ve kariyer danışmanlığı: Güçlü yanlarını ve gelişim alanlarını keşfetmende yol gösterici olan envanterlerin de desteğiyle, birebir gerçekleştirdiğimiz danışmanlık / koçluk seanslarıyla, gelecek hedeflerini belirlemende, kariyer planlamanı yapmanda, iş görüşmelerine hazırlanmanda sana destek oluyoruz. Randevu almak için bilgitalent@bilgi.edu.tr adresine e-posta atabilirsin.

Bireysel ve profesyonel gelişime yönelik sertifika programları: BİLGİ’nin “okul için değil, yaşam için öğrenmeli” mottosundan yola çıkarak, gelecek hedeflerinde sana ışık tutacak ve profesyonel hayata güvenle hazırlanmanda destek olacak profesyonel ve yaşam becerilerinin gelişimine katkı sağlayan eğitimler sunuyoruz. Güncel programlar için tıkla

Sektör buluşmaları: İş dünyasını tanıman, alanında uzman profesyoneller ve liderlerden sektörel trendleri ve kendi kariyer yolculuklarını dinlemen, olası iş ve staj fırsatları için networking yapman için yıl boyunca çeşitli etkinlikler ile farklı sektörlerden firmaları kampüste ağırlıyoruz. Bu etkinliklerinden en kapsamlı işveren buluşması olan BİLGİ Talent Fest’i her yılın Mart ayında gerçekleştiriyoruz.

İş ve staj fırsatları: Farklı sektörlerden 1000’i aşkın kurumla olan iş birliğimizin staj ve iş fırsatlarıyla ilgili görüşmek istersen santral kampüsü ÇSM 110 nolu ofize gelebilir yada  bilgitalent@bilgi.edu.tr adresine e-posta atabilirsin.