Yetenek Gelişimi

Yetenek Gelişimi

Yetenek gelişimi ve kariyer danışmanlığı: Güçlü yanlarını ve gelişim alanlarını keşfetmende yol gösterici olan envanterlerin de desteğiyle, birebir gerçekleştirdiğimiz danışmanlık / koçluk seanslarıyla, gelecek hedeflerini belirlemende, kariyer planlamanı yapmanda, iş görüşmelerine hazırlanmanda sana destek oluyoruz. Randevu almak için buraya tıkla!

Bireysel ve profesyonel gelişime yönelik sertifika programları: BİLGİ’nin “okul için değil, yaşam için öğrenmeli” mottosundan yola çıkarak, gelecek hedeflerinde sana ışık tutacak ve profesyonel hayata güvenle hazırlanmanda destek olacak profesyonel ve yaşam becerilerinin gelişimine katkı sağlayan eğitimler sunuyoruz. Güncel programlar için tıkla

Sektör buluşmaları: İş dünyasını tanıman, alanında uzman profesyoneller ve liderlerden sektörel trendleri ve kendi kariyer yolculuklarını dinlemen, olası iş ve staj fırsatları için networking yapman için yıl boyunca çeşitli etkinlikler ile farklı sektörlerden firmaları kampüste ağırlıyoruz. Bu etkinliklerinden en kapsamlı işveren buluşması olan BİLGİ Talent Fest’i her yılın Mart ayında gerçekleştiriyoruz.

İş ve staj fırsatları: Farklı sektörlerden 1000’i aşkın kurumun üye olduğu BİLGİ Yetenek ve Kariyer Gelişimi Platformu (Öğrenci/Mezun Girişi için tıkla) ile öğrencilerle işverenleri bir araya getirerek staj ve iş olanakları sunuyoruz. Platforma giriş yapıp, CV’ni yüklemen yeterli.