Sertifika Programları

Sertifika programları, BİLGİ Yetenek Gelişimi'nin sektöründe en önemli markaların işbirliğinde geliştirdiği, düzenli katılan öğrencilere sertifika verilen eğitim programlardır.

Sertifika programları pek çok farklı konuda yetkinlik geliştirmek için düzenlenir: Problem Çözme ve Karar Alma, Girişimcilik, Sunum Becerileri vb.

Sertifika programları önceden belirlenen tarihlerde 3-4 haftalık ders gibi işlenir.

2018 – 2019 Akademik Yılında hazırladığımız programlar online sistemimiz ve sosyal medya hesaplarımız aracılığıyla duyurulmaktadır.

Kimler Katılmalı?
İlgi duyduğu ve merak ettiği alanlarda tadımlık derslere katılmak isteyen ya da yetkinliklerini geliştirmek isteyen tüm öğrencilerimiz sertifika programlarına katılabilirler.

Ne Zaman?
Sertifika programları akademik dönem süresince hafta içi yapılır. Her yeni sertifika programının duyurusunda, program ile ilgili detayları bulabilirsin. Bazı popüler programlarımızın kontenjanları hemen dolabildiğinden, duyuruları yakından takip etmeni tavsiye ederiz.

Bu dönem yapılacak sertifika programları ile ilgili güncel bilgilere BİLGİTalent - Etkinlikler sayfasından ulaşabilirsin.

Nerede?
Sertifika programlarımız çoğunlukla santralistanbul Kampüsünde yapılır. Bazı programlarda bir ya da birden fazla ders, işbirliği yaptığımız kurumların ofislerinden de yapılabilir.

*Etkinliklerimiz sadece BİLGİ öğrenci/mezunlarına yöneliktir ve katılım ücretsizdir.