BİLGİ’de Uzaktan Eğitim

Üniversitemiz, Yeni Koronavirüse (COVID-19) karşı alınan önlemler doğrultusunda öğrencilerimizin öğrenim süreçlerine kesintisiz ve en iyi şekilde devam edebilmeleri için 23 Mart 2020 tarihi itibarıyla uzaktan öğretim sürecine başlamıştır.

Öğrencilerimiz ve akademik kadromuz Üniversitemizde uzaktan öğretim sürecinin nasıl gerçekleştirileceğine dair detaylı bilgiye bu sayfadan ulaşabilirler.

Öğrenci


Uzaktan öğretim sürecinde derslerinize Blackboard Learn (BİLGİ Learn ) sistemi üzerinden katılarak kampüs dışından öğreniminize devam edebilirsiniz. Katılacağınız her dersin takvimi ve nasıl işleneceğine ilişkin detaylı bilgi dersi veren öğretim elemanımız tarafından size sağlanacaktır. Öğrenciler için hazırlanan uzaktan eğitim kılavuzuna göz atarak derslere nasıl katılabileceğinize ilişkin detaylı bilgiye ulaşabilirsiniz

Öğretim Elemanı


Uzaktan öğretim sürecinde derslerinizi Blackboard Learn (BİLGİ Learn) sistemi üzerinden verebilirsiniz. Derslerin uzaktan eğitim araçlarıyla nasıl gerçekleştirilebileceğine ilişkin akademik kadromuz için hazırlanan uzaktan eğitim kılavuzuna ve süreç içinde ihtiyaç duyabileceğiniz diğer kaynaklara göz atabilirsiniz.

Uzaktan eğitim ile ilgili yardım materyallerine ulaşmak için:

LMS Support

haberler, duyurular