Program Hakkında

markaokulu, 10 yılı aşkın bir süredir devam eden, yüzlerce mezun vermiş ve hem pazarlama, iletişim ve reklamcılık sektörlerinin hem de akademinin aynı alanlardaki önemli pozisyonlarında bulunan isimler ile birlikte büyümüş bir programdır. markaokulu’nda yüksek lisans yaparken alacağınız derslerle iletişim dünyasının neredeyse her gün değişkenlik gösteren kurallarına ayak uydurmanızın çok daha kolay ve keyifli hale geleceğine emin olabilirsiniz.

Teorik bilgiler ışığında ilerleyen dersleri, sektörden örneklerle gerçekçi hale getirerek pazarlama iletişimi dünyasındaki yerinizi sağlamlaştırmayı hedefleyen bu program, marka, strateji, pazarlama iletişimi yönetimi, araştırma, tüketici davranışları, yaratıcılık, içerik üretimi ve deneyim tasarımı gibi konularda uzmanlaşma imkanı sağlayan eşsiz bir öğrenim deneyimi oluşturacak şekilde kurgulandı. Bu kurguyu alanında başarı sağlamış akademisyenler ve kariyerinde yükselerek ilerlemiş sektör profesyonelleriyle birlikte yaratmış olmanın verdiği gücü sizinle paylaşmak için sabırsızlanıyoruz.

markaokulu olarak pazarlama iletişiminin kurallarını hem teorik hem pratik olarak sizinle birlikte tartışmak, bu kaotik ama bir o kadar da eğlenceli dünyada sizinle birlikte var olmak için sabırsızlanıyoruz.

Üniversitemiz hakkında daha detaylı bilgi için formu doldurabilir veya Lisansüstü Tanıtım Ofisi ile (graduate@bilgi.edu.tr / 0212 311 7667) iletişime geçebilirsiniz.