Öğretim Elemanları

BİRLİKTE ÇALIŞALIM

BİLGİ Talent olarak öğrencilerimizde ve mezunlarımızda kariyer bilinci oluşturmak, profesyonel anlamda donanımlı bireyler olarak iş dünyasına hazırlanmalarını sağlamak için onlara destek oluyoruz. 
Öğrencilerimize birebir yetenek ve kariyer gelişimi danışmanlığı, bireysel ve profesyonel gelişimi ve yetkinlik odaklı atölye ve eğitim çalışmaları, kariyer etkinlikleri gibi pek çok farklı şekilde yardım ediyoruz.

Siz değerli öğretim üyelerimizle birlikte, öğrencilerimize bireysel ve profesyonel gelişim yolculuklarında destek olmak ve birlikte çalışmak isteriz.

Aşağıda özetlediğimiz hizmetlerimiz hakkında görüş ve önerilerinizi duymak ve birlikte çalışmak bizleri çok memnun edecektir:

• Yetenek ve Kariyer Gelişimi Danışmanlığı
: Kafası karışık olan ve desteğe ihtiyacı olduğunu düşündüğünüz öğrencilerimizi bize yönlendirebilirsiniz. Kariyer seçeneklerini araştırmaya ve öğrenmeye ne kadar erken başlarlarsa karar verme aşamasında o kadar bilinçli tercih yapmaları mümkün olacaktır.

• CV Hazırlama ve Mülakat Provaları: Herhangi bir iş arama sürecinin en kritik noktası CV hazırlama ve daha sonra ise iş görüşmeleridir. Öğrencilerimizi bu sürece hazırlıyoruz. Bu hizmeti, çeşitli toplu eğitimler ve birebir seanslar ile veriyoruz.

• BİLGİ Talent Fest (eski adıyla Kariyer Günleri): Bu etkinliklerle şirket yetkililerinin kampüsümüzde kendilerini tanıtmaları ve hem staj hem de iş başvurularını duyurarak bu pozisyonlar için ilk mülakatları yapmalarına olanak sağlıyoruz.

• Sektörel İşbirlikleri ve Staj/İş Olanakları: Kariyer Merkezi işverenlerle yakın ilişkiler içerisinde çalışarak; staj ve iş imkânlarını duyurarak öğrencilerimize yardımcı oluyor. Sizler de sektör ile olan bağlantılarınızı bize yönlendirebilirsiniz. 

Bize ulaşın: 
santralistanbul Kampüsü 
ÇSM Z110 
bilgitalent@bilgi.edu.tr