Randevu

Psikolojik Danışmanlık Birimi, acil durumlar dışında randevu ile çalışır. Randevu almak için, öğrenciyseniz Öğrenci Başvuru Formu'nu; üniversite personeliyseniz Personel Başvuru Formu'nu doldurup e-posta eki olarak ya da elden bize ulaştırabilirsiniz. 

Başvurunuz mümkün olan en yakın zamanda bir psikolojik danışmana yönlendirilir ve randevu için size ulaşılır. Yoğun dönemlerde randevu süreci 2-4 hafta sürebilir. Formun sonunda uygun olduğunuz gün ve saatlerin sorulduğu kısma mümkün olan en fazla zamanı belirtmek randevu sürecinizi hızlandırır.

Acil durumlarda aranmayı beklemeden mesai saatleri içinde PDB ofislerine gelmeniz, mesai saatleri dışında en yakın sağlık kuruluşuna ulaşmanız önerilir.

İlk randevunuza haber vermeden gelmediğiniz takdirde PDB’nden yardım almaktan vazgeçtiğiniz düşünülür. Bu durumda, istiyorsanız birime ulaşarak başvurunuzu aktif hale getirmek sizin sorumluluğunuzdadır. 

Süreç ile ilgili sorularınız varsa pdb@bilgi.edu.tr ‘ye e-posta gönderebilir ya da + 90 212 311 7674’ten PDB Asistanı Sinem Kılıç'a ulaşabilirsiniz.