İletişim

Burçak Başaran, Öğrenci İşleri Müdürü:   burcak.basaran@bilgi.edu.tr

Emrah Demirci, Öğrenci Bilgi Sistemleri Takım Yöneticisi:  emrah.demirci@bilgi.edu.tr


santralistanbul Kampüsü


Netice Demirgiller, Öğrenci İşleri Sorumlusu: netice.demirgiller@bilgi.edu.tr

Pınar Karabulut, Öğrenci İşleri Uzmanı: pinar.karabulut@bilgi.edu.tr

Serpil Kaya, Öğrenci İşleri Uzmanı: serpil.kaya@bilgi.edu.tr

Kübra Erdoğmuş, Öğrenci İşleri Uzmanı: kubra.erdagi@bilgi.edu.tr

Sezgi Sert, Öğrenci İşleri Uzman Yardımcısı: sezgi.sert@bilgi.edu.tr

Didem Obuz, Öğrenci İşleri Görevlisi: didem.obuz@bilgi.edu.tr

Kevser Çakar, Öğrenci İşleri Görevlisi : kevser.cakar@bilgi.edu.tr



Kuştepe Kampüsü


Ayşegül Çolak, Öğrenci İşleri Uzmanı: aysegul.colak@bilgi.edu.tr (Meslek Yüksekokulu)

Umur Yiğit Topal, Öğrenci İşleri Uzman Yardımcısı: umur.topal@bilgi.edu.tr 

Burcu Karataş, Öğrenci İşleri Uzmanı; burcu.karatas@bilgi.edu.tr ( Ingilizce Hazırlık Programı )


ÖĞRENCİ İŞLERİ Elektronik Posta Adresi: ogrenciisleri@bilgi.edu.tr