Yurtlar

İstanbul Bilgi Üniversitesi öğrencilerinin yurt hizmetini anlaşmalı olduğu, güvenilir ve kampüslerimize yakın yurtlarla karşılamaktadır. Önerdiğimiz yurtlarda tek, iki, dört ve çeşitli kapasitelerde farklı oda seçenekleri sunulmaktadır.

Republika Aparts Ortaköy

Ortaköy’ün merkezinde yer alan Republica Aparts Ortaköy, otobüs duraklarına 2 dakikalık yürüme mesafesindedir ve belirli noktalara servis hizmeti sunmaktadır.

Tesislerde spor salonu, sağlık personeli, havuz, çalışma odası, kafeterya, sinema odası, oyun salonu, ortak mutfak ve çamaşır odası bulunmaktadır. Odalar haftada bir temizlik ekibi tarafından temizlenmektedir. İnternet hizmeti Republika tarafından sağlanmakta ve kafeteryada üç öğün yemek çıkmaktadır.

Güvenliğin sağlanması için binalar, güvenlik görevlileri ve güvenlik kameraları ile 7 gün 24 saat takip edilmektedir.

3-2 kişilik paylaşımlı oda, 3-2 kişilik bireysel kullanımlı oda ve tek kişilik oda seçenekleri mevcuttur. Tüm odalarda tuvalet, banyo ve mobilyalar bulunmaktadır.

Republika Aparts Ortaköy’de hizmet vermektedir.

www.republika.com.tr / www.uniresi.com

Balmumcu Mahallesi Mustafa İzzet Efendi Sok. No: 1

34349 Ortaköy / İstanbul

İletişim: 0212 318 34 34

Whatsapp: 0530 095 40 65

info@republika.com.tr

Republika Aparts Maslak

Republika; Maslak 1453 sitesinin içindedir. Yürüme mesafesinde ATM, market, kafe ve çeşitli mağazalara kolaylıkla ulaşılmaktadır.

Tesislerde spor salonu, sağlık personeli, çalışma odası, sinema odası, oyun salonu, dairelerde ortak mutfak ve çamaşır odası bulunmaktadır. Odalar haftada bir temizlik ekibi tarafından temizlenmektedir. İnternet hizmeti Republika tarafından sağlanmaktadır.

Güvenliğin sağlanması için binalar, güvenlik görevlileri ve güvenlik kameraları ile 7 gün 24 saat takip edilmektedir.

Odalar, rezidanstaki daireler içerisinde yer almaktadır. 5, 4, 3, 2 kişilik ve tek kişilik oda seçenekleri mevcuttur. Tüm dairelerde tuvalet, banyo, mutfak ve mobilyalar bulunmaktadır.

Republika Aparts Maslak’ta hizmet vermektedir.

www.republika.com.tr / www.uniresi.com

Maslak Mahallesi, Ağaoğlu Maslak 1453 – B4 Blok
Sarıyer / İstanbul

İletişim: 0212 401 80 80
Whatsapp: 0530 095 40 65
info@republika.com.tr


Evİstanbul Kız Öğrenci Yurdu

Evistanbul Kız Öğrenci Yurdu 50 yatak kapasitelidir.  Tek, iki ve üç kişilik odaları bulunmaktadır.  Odalarda çalışma masası, elbise dolabı, mini buzdolabı, televizyon, lavabo ve banyo yer almaktadır. Ayrıca yurdun fitness salonu, etüt odası, sinema salonu, çamaşır odası, valiz odası, yemekhanesi ve terası haftanın her günü ve saati öğrencilerin kullanımına açıktır.

Öğrenciler ücretsiz kahvaltı hizmetinden yararlanabilmekte, ayrıca yurtta yer alan ortak hobi mutfağını kullanabilmektedir. Odalar haftada 3 kez temizlik ekipleri tarafından temizlenmektedir.

Güvenliğin sağlanması için yurt binası, güvenlik görevlisi ve güvenlik kameraları ile 7 gün 24 saat takip edilmekte; yurda giriş ve çıkışlarda kart ve parmak izi sistemi uygulanmaktadır.

Yurtta kesintisiz internet, soğutma ve ısıtma sistemleri, jeneratör, yangın algılama sistemi ve su deposu bulunmaktadır. Yurt binası depreme dayanıklılık raporuna sahiptir.

Yurt, BİLGİ santralistanbul Kampüsü’ne 5 dakikalık yürüme mesafesindedir. Ayrıca öğrencilere shuttle imkânı sağlanmakta, yurdun önünden toplu ulaşıma kolayca erişilebilmektedir.

www.evistanbul.com.tr 

Emniyettepe Mah. Mareşal Fevzi Çakmak Cad. Selamet Çıkmazı Sok. No:3/5 Alibeyköy/Eyüp

İletişim: 0212 625 24 25

Whatsapp: 0533 021 06 21
Öneri ve şikayetleriniz için yurtlar@bilgi.edu.tr e-posta adresine yazabilirsiniz.

Yurt ve Rezidans Koordinasyon ve İletişim Sorumlusu:

Nelin Okay (santralistanbul Kampüsü, Öğrenci Destek Merkezi B Bina